uk

Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2023/2024

04 грудня розпочнеться другий календарний контроль осіннього семестру, який триватиме до 16 грудня. Для отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю з кожної дисципліни, які ви вивчаєте, ви маєте отримати не менше 50% від максимально можливої кількості балів на даний час. Уточніть в силабусах/РСО:
• який обсяг робіт має бути виконаний;
• які контрольні заходи мають бути пройдені;
• яку кількість балів ви повинні мати.

Якщо ви не ознайомлені чи не маєте доступу до силабусу/РСО з дисципліни, уточніть умови отримання позитивного результату календарного контролю у викладача. І напишіть нам в бот (http://t.me/dnvr_team_bot) про відсутність цих документів вказавши дисципліну, викладача та вашу групу. Анонімність гарантуємо!

Нагадуємо! Другий календарний контроль осіннього семестру 2023/2024 буде проведено, щоб студенти, викладачі і кафедри могли бачити повну картину щодо стану виконання індивідуальних навчальних планів.
• Якщо у вас є поважні обставини, що ускладнюють можливість виконувати навчальний план – повідомте про це куратора вашої групи.
• Врахуйте, що кафедри будуть приймати рішення щодо допуску студентів до ліквідації академічної заборгованості з урахуванням поточних результатів навчання, об’єктивних обставин та можливостей студентів щодо доступу до освітніх матеріалів і участі в освітньому процесі.

Більше:
• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
Календар графіку навчального процесу 2023-2024 н.р.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).

Коли: 04 грудня – 16 грудня 2023
Де: змішаний формат