Час робити добрі справи!

Традиційно напередодні Новорічних свят, Студмістечко долучається до благодійних ініціатив та допомагає діткам. Цього року ми хочемо підтримати підопічних БФ «Єднання спільноти», який опікується дітками з ДЦП та іншими неврологічними патологіями та інвалідністю. Нажаль, більшість з цих дітей виховуються в неповних сім’ях, сироти або з родин переселенців.

Реабілітація та лікування для більшості з них – дуже важкий та дорогий процес, оскільки родини здебільшого з числа малозабеспечених та багатодітних.
В цей складний час ми хочемо направити допомогу саме таким діткам, які так вірять у дива. Тому пропонуємо стати для них трошки чарівниками, бо вони постійно потребують піклування та турботи.

Ми збираємо:
Теплі флісові пледи
Махрові рушники
Дитячу постільну білизну
Засоби гігієни: зубна паста, дитяче мило, шампунь, пелюшки одноразові, памперси, вологі серветки
Набори для творчості: фарби для малювання, альбоми, олівці, кольоровий папір.
Солодощі: печиво, цукерки, горіхи, сухофрукти, пастила, зефір.
Зібрані речі можна залишити у фахівців з виховної роботи вашого гуртожитку, якщо такого немає – передайте зав.гуртожитком.

Також можна допомогти фінансово наповнивши банку «КПІ допомагає дітям».

Всі зібрані кошти та допомога будуть передані у БФ «Єднання спільноти» для подальшої передачі тим, хто цього потребує найбільше.