Випускникам: як отримати диплом випускникам та що робити з обхідним?

Визначаємо чи потрібен диплом вам саме зараз на руках. Потрібен? Оформлюєте обхідний!
• Оформлювати обхідний згідно зразка 2022 року відповідно до інструкції . З обов’язкових пунктів для всіх випускників лише:
• деканат та кафедра (куди ви маєте надати оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом і отримуєте візу кафедри на обхідному про це).

Як довго можна не забирати диплом?
• Диплом та додаток можна забрати протягом року з дати видачі, не обов’язково робити це одразу! Зазвичай на наступний день через рік ДВО анулювалися та знищувались, АЛЕ наразі термін зберігання дипломів та додатків подовжено на час дії воєнного стану.
• Про те, як замовити дублікат дивіться в інструкції.

Де можна забрати документи про попередню освіту?
• Детально про те, як забрати документи про попереднє місце навчання (документи про попередню освіту на основі якої здійснювався вступ) дивіться у інструкції.

Ви за кордоном, але хочете щоб диплом і додаток забрала інша особа?
• Стороннім особам дипломи видаються виключно за наявності нотаріально завіреної довіреності українською мовою (або з нотаріально завіреним перекладом довіреності з іноземної на українську) та заповненого обхідного.

Ви за кордоном, але потрібна копія диплому та додатку?
• Копії може отримати ваша довірена особа за нотаріально завіреною довіреністю (та з заповненим обхідним) або з факультету/НН інституту вам можуть надіслати копії документів за електронною заявою з накладеним ЕЦП (КЕП).
• Як підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
• Інструкція з отримання Дія.Підпис.
• Отримати КЕП в Приват24.