Літня школа перекладу КПІ

Літня школа перекладача (ЛШП) – це унікальний 9-денний інтенсив, розроблений спеціально для студентів-перекладачів, які прагнуть вийти за рамки звичайного навчання та отримати практичні навички, що відповідають сучасним вимогам ринку перекладу.

Учасники ЛШП отримають можливість:
• поглибити свої знання та навички в галузі постредагування машинного перекладу, що є невід’ємною частиною сучасного перекладацького процесу;
• здобути практичний досвід у реалізації перекладацького проєкту від початку до кінця, включаючи планування, виконання та контроль якості;
• опанувати основи термінологічної роботи, що є запорукою точності та узгодженості перекладу, особливо при роботі над спеціалізованими текстами.

Школа проводиться на базі кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Реєстрація за посиланням.

Коли:
• дедлайн реєстрації – 1 червня;
• школа – з 1 по 9 липня.
Де: Zoom