ПОСЕЛЕННЯ НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД:

Терміни подачі заяв для всіх категорій: 10.06.24 -21.06.24

Право на поселення на літній період отримують:
-здобувачі з числа пільгових категорій, визначених КМУ (сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, учасники бойових дій та ін.);
-здобувачі з тимчасово окупованих або особливо небезпечних територій (ТОТ або ОНТ);
-здобувачі які проходять навчання на кафедрі військової підготовки;
-здобувачі , які задіяні у роботі громадських формуваннях з охорони правопорядку в гуртожитках, роботи в структурних підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського та з інших причин, пов’язаних з освітнім процесом, випускникам, які подали документи на вступ до магістратури/аспірантури до КПІ ім. Ігоря Сікорського і потребують поселення для виконання вступних вимог.
-здобувачам, які мешкали в гуртожитках протягом року та мають обгрунтовану причину перебувати в м. Києві під час літніх канікул.

Про НЕпоселення на літо:
В поселенні на літній період буде відмовлено студентам, що за рішенням Комісій з профілактики правопорушень БУЛИ РЕКОМЕНДОВАНІ НА НЕПОСЕЛЕННЯ!
Перегляд рішень комісій («другий шанс») заплановано на кінець серпня.

Про оплату та терміни продовження:

-Студенти сплачують за проживання в літній період відповідно до Положення про оплату за проживання (https://document.kpi.ua/files/2021_HY-295a1.doc): 1600грн/міс – для коридорного типу, 1800 грн/міс – для блочного типу гуртожитків, за ліжко-місце.
-Студенти, які проходять військові збори, задіяні у роботі підрозділів КПІ сплачують відповідно п.5.6 Положення про оплату (https://document.kpi.ua/files/2021_HY-295a1.doc)
-Студенти з числа пільгових категорій, оплачують відповідно до розміру встановленої пільги.

-Випускники (4,6 курс) сплачують за тарифами сторонніх осіб (з урахуванням кількості мешканців у кімнаті) .
Термін продовження: 01.07.24-15.08.24.

-Випускники, які подали документи на вступ до магістратури/аспірантури до КПІ ім. Ігоря Сікорського сплачують:
період 01.07.24-31.07.24 за тарифами сторонніх осіб (з урахуванням кількості мешканців у кімнаті)
з 01.08.24 – тариф для абітурієнта (за наявності довідки з приймальної комісії про подачу документів в КПІ)

Алгоритм оформлення проживання:

1. Оформити обхідний лист у гуртожитку