Повітряна тривога? НЕГАЙНО ЙДИ В УКРИТТЯ!

У випадку сигналу “Повітряна тривога” усім учасникам освітнього процесу потрібно негайно пройти в укриття! Слідкувати за оголошенням сигналу “Повітряна тривога” та “Відбій” (закінчення тривоги) можна у застосунку “Київ Цифровий” або “Повітряна тривога”.
Алгоритм дій за сигналом цивільного захисту “Повітряна тривога”
Правила поведінки в укритті
Карта укриттів університету

На виконання наказу №НОД/627/24 від 02.09.2024 “Про організацію захисту учасників освітнього процесу університету під час правового режиму воєнного стану”, Наказу №НОД/540/24 “Про особливості організації освітнього процесу у осінньому семестрі 2024/2025 навчального року у змішаному режимі” та з метою забезпечення безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу – забезпечити безумовне виконання вимог алгоритму дій, визначеного у додатку 1 до наказу від 04.08.2022 р. № НУ/129/2022 “Про функціонування об’єктової підсистеми цивільного захисту університету під час правового режиму воєнного стану” [алгоритм дій за сигналом цивільного захисту “Повітряна тривога”].