День охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

В 2023 році факультеті лінгвістики також приєднався до відзначення  цього дня  під гаслом: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

Останні роки як і всі громадяни України, студенти та співробітники ФЛ переживають епідемію короновірусу та оголошений в лютому 2022 року військовий стан. Це стресова ситуація. Однак саме дотримання елементарних правил з охорони праці може врятувати життя.

Керівництво факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з професійною спілкою факультету завжди турбується про створення належних та безпечних умов праці та звітує про свою роботу на Конференції трудового колективу.

До Дня охорони праці в цьому році також був розроблений  та успішно реалізований  план заходів:

проведені збори НДП з метою визначення проблемних моментів з безпеки середовища на робочих місцях;

перевірено стан техніки, устаткування, обладнання у приміщеннях закріплених за ФЛ;

здійснено навчальну евакуацію працівників ФЛ згідно схем евакуаційних виходів;

ознайомлено співробітників з правилами користування вогнегасниками.

Надіємось, що проведені заходи допоможе зберегти нашим студентам і співробітникам життя, здоров’я, працездатність.

Бережіть себе, користуйтесь правилами з охорони праці і особистої безпеки.